Zamalo osveta

U utakmici sa sedam postignutih golova Bayern isprašio Eintracht

Bayern je poveo 2:0 nakon prvih 45 minuta golovima Goretzke (17.) i Muellera (41.), da bi Lewandowski na samom početku nastavka zabio za činilo se nedostižnih 3:0.
Sport / Nogomet | 24. 05. 2020. u 06:42 Bljesak.info

Nogometaši Bayerna iz Muenchena 5:2 (2:0) domaćom pobjedom protiv Eintrachta iz Frankfurta u susretu 27. kola ponovno su povećali svoju prednost na vrhu ljestvice Bundeslige na četiri boda ispred druge Borussije iz Dortmunda.

No, gosti iz Frankfurta su se vratili u utakmicu s dva gola Hintereggera (52., 55.), oba nakon kornera. Ipak, tih 3:2 nije dugo stajalo jer je Davies (61) iskortistio veliku pogrešku u obrani gostiju za povećanje na 4:2. Konačnih 5:2 bio je autogol Hintereggera (74-ag).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Bayern do 64. minute.

Tako su se Bavarci u velikoj mjeri revaširali Eintrachtu za neugodnih 1:5 iz prvoga dijela sezone.

Vodeći Bayern sada ima 61 bod, četiri više od druge Borussije koja je ranije u subotu kao gost pobijedila Wolfsburg sa 2:0 (1:0). Strijelci su bili Raphael Guerreiro u 32. i Achraf Hakimi u 78. minuti.