Preokret Kairata

Tri pogotka u posljednjim minutama: Široki Brijeg ispao iz Europske lige

Širokobriježani se nisu uspjeli uspjeli plasirati u drugo kolo kvalifikacija za Europsku ligu.
Sport / Nogomet | 18. 07. 2019. u 18:25 Bljesak.info

Nogometaši Širokoga Brijega izgubili su 2:1 od Kairata u uzvratnom susretu prvog kola kvalifikacija za Europsku ligu igranom u četvrtak u kazahstanskom Almatyju.

Širokobriježani se nisu uspjeli uspjeli plasirati u drugo kolo s obzirom da su u prvom susretu na Pecari prije tjedan dana poraženi 1:2, a Kazahstanci su tako s ukupnih 4:2 prošli dalje.

Utakmica je obilovala prilikama s obje strane, no pogotci su pali u posljednjim minutama susreta.

Široki Brijeg je poveo u 90. minuti kada je iz jedanaesterca pogodio Dražen Bagarić. Domaći su izjednačili u 92. minuti iz kontre, a strijelac je bio Ramazan Orazov dok je za pobjedu u 93. minuti pogodio Islambek Kuat.