Široki Brijeg - Sarajevo

Utakmica na Pecari nastavljena nakon 25 minuta

Susret je nastavljen nakon 25 minuta, a ukoliko dođe do ubacivanja predmeta u teren utakmica će biti prekinuta i registrirana 0:3 u korist Sarajeva.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2019. u 20:05 Bljesak.info

Susret osmine finala Kupa BiH između Širokoga Brijega i Sarajeva prekinut je u 76. minuti kada je sudac Elvis Mujić povukao igrače u svlačionice.

Do prekida je došlo kada je s tribina bocom pogođen jedan igrač Sarajeva.

Prekid se dogodio samo minutu nakon što je Široki Brijeg izjednačio rezultat na 2:2.

Službeni spiker je nakon nekoliko minuta upozorio navijače da će, ukoliko se nastavi s ubacivanjem predmeta u teren, sjeverna tribina biti ispražnjena uz mogućnost da se utakmica neće nastaviti.