Prva liga

Posušje doživjelo prvi domaći poraz, GOŠK do pobjede u sudačkoj nadoknadi

Jesenski prvak Prve lige Federacije BIH HŠK Posušje porazom je krenuo u drugi dio prvenstva.
Sport / Nogomet | 07. 03. 2021. u 16:55 S.B. | Bljesak.info

Momčad Posušja izgubila je na svom stadionu i to u TV prijenosu od TOŠK-a iz Tešnja, koji se s 2:0 pobjedom izjednačio s Posušanima na vrhu ljestvice. Posušje je u prvom dijelu prvenstva primilo samo pet golova, a ove nedjelje primila je još dva.

Sanin Klarić doveo je goste u vodstvo u 15. minuti,  a u 65. jedanaesterac za 2:0 realizirao je Sadik Škrijelj.

GOŠK, koji je u sezonu ušao s ambicijama da se bori za Premijer ligu, sada se mora boriti za ostanak. Pod vodstvom novog trenera Ivana Bubala dobro su krenuli pobijedivši Jedinstvo s 1:0 u Gabeli.

Bljesak.info / Ivan Peko

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Dženan Haračić i to u prvom minuti sudačke nadoknade.