Odluka pada u zadnjem kolu

Velež teškom mukom do pobjede, Široki minimalno

Mostarski Velež svladao je Slobodu s 2:0 i samo ga jedan bod dijeli od plasmana u europska natjecanja.
Sport / Nogomet | 23. 05. 2021. u 18:46 S.B. | Bljesak.info

Rođeni su dugo lomili Slobodu, ali su je uspjeli "slomiti" tek u drugom poluvremenu i došli do vitalne pobjede. Velež je u prvom dijelu, odmah na početku utakmice, propustio realizirati jedanaesterac.

Odnosno, Kukić je obranio udarac Dejanu Georgijeviću. Bez golova je bilo sve do 74. minute kada je pogodio Denis Zvonić za veliko olakšanje domaćih. Konačnih 2:0 postavio je Behram pred kraj utakmice.

Velež je tako zadržao dva boda prednosti ispred Zrinjskog i Širokog Brijega, koji je s 1:0 svladao Mladost, golom Stipe Jurića odmah na početku. Pošto ima bolji omjer od obje ekipe treba mu bod u zadnjem kolu kako bi osigurao izlazak u Europu.