Golčina Zlomislića

Vatromet u prvom, kamilica u drugom dijelu: Zrinjskom bod u Kaknju

U prvoj utakmici 24. kola Premijer lige Mladost iz Doboja kod Kaknja odigrala je 1:1 sa Zrinjskim.
Sport / Nogomet | 02. 04. 2021. u 16:41 S.B. | Bljesak.info

SportSport.ba / Remi Zrinjskog i Mladosti

Mladost i Zrinjski odigrali su 1:1 na otvaranju 24. kola Premijer lige. Bila je to utakmica s dva različita poluvremena; prvo je ponudilo odličan nogomet s puno prilika na obje strane, a drugo je bilo prilično zatvoreno.

Oba gola pala su u prvom dijelu i to u razmaku od par minuta. Mladost je povela u 38. minuti golom Nedima Hadžića na asistenciju Enesa Alića, a izjednačio je Damir Zlomislić dvije minute kasnije.

Veznjak Zrinjskog prvo je topovskim udarcem pogodio gredu, a u nastavku akcije s 18 metara pogodio je donji lijevi kut gola Mladosti.

U drugom dijelu nije bilo ni blizu toliko prilika, iako je Zrinjski u samoj završnici imao barem dvije, ali Todorović i Mašić nisu bili precizni.

Zrinjski je tražio i jedanaesterac jer je nakon udarca Nemanje Bilbije lopta pogodila Azura Mahmića u ruku, ali sudac Mulahasanović se nije oglasio.