Premijer liga BiH

Široki spašavao utakmicu: Na kraju je završilo podjelom bodova

U posljednjoj utakmici 20. kola nogometne Premijer lige BiH Široki Brijeg i Borac odigrali su neriješeno 2:2.
Sport / Nogomet | 23. 02. 2020. u 19:50 Bljesak.info

Izvor fotografije: Facebook / Detalj s utakmice u Širokom Brijegu

Utakmica se igrala na stadionu Pecara, a gosti su bili na pragu da odnesu sva tri boda iz Širokog. Borac je golom Vranješa poveo već u osmoj minuti susreta, da bi na 2:0 povisili samo šest minuta kasnije golom Milutinovića.

Nakon toga su se gosti povukli i čekali šansu iz kontri. Široki je preuzeo kontrolu nad loptom, ali jednostavno domaći nisu imali pravu završnicu.

U 21. minuti tražio je Široki i penal. Smatrali su da je Danilović igrao rukom, no sudija Admir Šehović je samo odmahnuo rukama.

U nastavku utakmice, Široki je pogotkom Pervana iz 56. minute smanjio na 1:2. Konačnih 2:2 postigao je Viktor Angelov u 69-toj minuti.