Pripremne utakmice

Efikasna generalka na Pecari: Široki Brijeg pobjedio Tuzla City

Pobjedu momčadi Tonija Karačića donio je Ante Hrkać, koji je u 87. minuti rezultirao još jedan kazneni udarac za Plavo-bijele.
Sport / Nogomet | 15. 02. 2020. u 17:34 Bljesak.info

U glavnoj provjeri za proljetni dio sezone nogometaši Širokog Brijega na Pecari su svladali Tuzla City rezultatom 3:2 u utakmici u kojoj su gosti dva puta vodili.

Vedin Kulović u 8. minuti doveo je Tuzlu u vodstvo, a izjednačio je Dražen Bagarić u 15. Samo tri minute kasnije Badara Badji pogodio je za novo vodstvo gostiju, a izjendačio je Dino Ćorić iz jedanaesterca u 36. minuzi.

Bh. nogometno prvenstvo nastavlja se sljedećeg tjedna. Tuzla City 22. veljače gostuje kod Sarajeva, dok Široki 23. veljače dočekuje Borac.