Ikić junak Pecare

Široki pobijedio Sarajevo i učinio utrku za prvaka neizvjesnijom

U derbiju 22. kola Premijer lige Široki Brijeg je golom Ivana Ikića porazio Sarajevo i primaknuo mu se na samo pet bodova.
Sport / Nogomet | 14. 03. 2021. u 20:46 S.B. | Bljesak.info

Široki Brijeg je ostvario minimalnu pobjedu 1:0 nad Sarajevom i tako učinio utrku za naslov prvaka Bosne i Hercegovine neizvjesnijom.

Široki je tako učvrstio svoju drugu poziciju i došao na samo pet bodova zaostatka za Sarajevom, koje je trenutno u nizu od dva uzastopna prvenstvena poraza.

Trenutak odluke dogodio se u 52. minuti - Stipe Jurić je jednu ubačenu loptu glavom prebacio do Ivana Ikića, a ovaj ju je iz voleja pospremio u mrežu.

Gosti iz Sarajeva, koje je i ovaj put vodio pomoćni trener Danimir Milkanović, u drugom poluvremenu sve su bacili na napad, ali osim pogođene grede Tina Svena Sušića nisu napravili ništa.

Široki je skoro pola sata igrao s igračem manje, jer je u 69. minuti drugi žuti karton dobio Begić.