Pecara

Široki pobijedio, pogađao grede, ali Kup ipak pripao Sarajevu

Iako je Široki slavio u uzvratu s 1:0, to mu je bilo nedovoljno te je Kup BiH pripao Sarajevu.
Sport / Nogomet | 15. 05. 2019. u 18:50 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega svladali su Sarajevo 1:0 u uzvratnom susretu finala Kupa BiH igranom pred 1.200 gledatelja na stadionu Pecara.

Ipak im to nije bilo dovoljno s obzirom da su u prvom susretu na Koševu izgubili 3:0 te je trofej pobjednika Kupa BiH pripao Sarajevu.

U 18. minuti Ivan Enin pogodio je gredu, a pet minuta kasnije Dražen Bagarić pogodio je za 1:0 i donio nadu domaćima.

Širokobriježani su nastavili pritiskati goste koji su se uglavnom branili te se na odmor otišli pri rezultatu 1:0. U nastavku susreta domaći su nastavili s pritiskom i stvorili dosta izglednih prilika, a najbliže pogotku je bio kapetan Dino Ćorić koji je pogodio gredu.

Gosti su od 72. minute igrali s igračem manje s obzirom da je Numan Kurdić dobio izravni crveni karton zbog nesportskog ponašanja i namjernog udaranja Dine Ćorića.

I do posljednjeg sučevog zvižduka Širokobriježani su išli po pogodak, no Sarajlije su se uspjele obraniti i osvojiti trofej.