Antalya

VIDEO | Široki izgubio od danskog Randersa

Trener Goce Sedloski testirao je većinu od 30 igrača koje ima na raspolaganju.
Sport / Nogomet | 28. 01. 2019. u 14:54

Nogometaši Širokog Brijega izgubili su 1:3 od danskog Randersa u pripremnoj utakmici odigranoj u ponedjeljak u turskoj Antalyji.

Danci su došli u vodstvo u 38. minuti iz brze kontre, a strijelac je bio Marcus Mølvadgaard.

U prvom poluvremenu Široki je najbliži pogotku bio u 33. minuti kada je Eliomar sjajno pucao s vrha šesnaesterca i pogodio gredu.

Širokobriježani su do izjednačenja došli u 54. minuti kada je Petar Franjić odlično pogodio ljevicom s ruba šesnaesterca.

U završnici susreta pala je koncentracija igrača trenera Goce Sedloskog koji su primili još dva pogotka.

Nakon velike greške Josipa Barišića, lopta je došla do Mølvadgaard koji postiže svoj drugi pogodak.

Konačnih 1:3 postavio je Kasper Høgh u 87. minuti kada je iskoristio tromu reakciju “Plavo-bijelih”.

Iako je Široki bio ravnopravan protivnik, a u jednom dijelu i nadmoćniji, Randers je na kraju ipak upisao pobjedu. Trener Goce Sedloski testirao je većinu od 30 igrača koje ima na raspolaganju.

Sljedeću pripremnu utakmicu u Antalyji Široki Brijeg će odigrati u četvrtak protiv slovačkog Trenčina. Utakmica počinje u 11:00 sati po našem vremenu, a prijenos je na ArenaSport 1.