Nezadrživi Redsi

Pao i Norwich: Liverpool i dalje pobjeđuje i ruši rekorde

Pobjedu "Redsima" donio je Sadio Mane u 78. minuti. Senegalac se nakon izbivanja zbog ozljede danas konačno vratio u sastav, na kraju je ušao s klupe i to se pokazalo kao pun pogodak Kloppa.
Sport / Nogomet | 16. 02. 2020. u 09:25 Bljesak.info

Nogometaši Liverpoola nastavili su pobjednički niz u Premier ligi, iako su se morali dosta namučiti u 26. kolu protiv posljednjeplasiranog Norwicha.

Na kraju pobjedu "Redsima" donio je Sadio Mane u 78. minuti. Senegalac se nakon izbivanja zbog ozljede danas konačno vratio u sastav, na kraju je ušao s klupe i to se pokazalo kao pun pogodak Kloppa.

Liverpool se dugo mučio probiti obranu Norwicha, a domaćini su imali i jedan čisti zicer, kad su dvojica njihovih nogometaša išli sami na vratara Alissona, ali Brazilac je čudesnom reakcijom spasio vrata svoje momčadi.

Ujedno, Liverpool je došao do 17. uzastopne prvenstvene pobjede, odnosno 43 utakmice u nizu bez poraza.

Jedini koji su ove sezone uspjeli remizirati sa Liverpoolom u Premier ligi bili su nogometaši Manchester Uniteda, koji su prije skoro četiri mjeseca u 9. kolu na Old Traffordu odigrali 1-1.

Po broju utakmica bez poraza u nizu Redsi su se izjednačili s Barcelonom, a u ligama petice, i dalje je u toj kategoriji na vrhu AC Milan iz sezone 1991/1993.