Katastrofalna greška Bandića

Vratar Željezničara sa 60 metara u zadnjoj minuti donio bod protiv Širokog

Sport / Nogomet | 07. 04. 2018. u 18:30 Bljesak.info

Željezničar i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u 50. međusobnom derbiju odigranom u sklopu 4. kola Lige za prvaka.

Heroj domaćih je vratar Vedran Kjosevski koji je u 93. minuti susreta sa 60 metara postigao pogodak, a katastrofalno je reagirao vratar Širokog Krešimir Bandić.

Široki Brijeg je odlično stajao na Grbavici, a poveo je u 36. minuti preko Dražena Bagarića. Svega par minuta kasnije zamalo je moglo biti 2:0, no obrana Željezničara spašava loptu s gol-crte.

Širokobriježani su dominirali cijelim susretom i mirno priveli utakmicu kraju, no onda je sve iznenadio vratar Bandić koji je katastrofalno reagirao kada ga je lopta preskočila u vlastitom šesnaestercu koju je sa 60 metara ispucao vratar Kjosevski.