veliko iznenađenje

Zrinjskom samo bod protiv Mladosti, gosti izdržali s devet igrača

Sport / Nogomet | 03. 05. 2015. u 18:01 S. M.

Veliko iznenađenje u 25. kolu Premier lige BiH napravila je Mladost iz Velike Obarske odigravši 0:0 na terenu aktualnog prvaka Bosne i Hercegovine mostarskog Zrinjskog.

Mostarci su ostali bez dva strašno važna boda koja ih mogu koštati na kraju, kada se završi borba za naslov prvaka, a ovaj remi došao je u nezgodnom trenutku, pred derbi iduće subote kod Sarajeva na Koševu.

Zrinjski je protiv Mladosti, koja je utakmicu završila s devet igrača, imao potpunu inicijativu, bezbroj šutova u i pored okvira gola gostiju, no davljenik u ligi izdržao je sve napade i odnio iz Mostara važan bod u borbi za ostanak.

Od 19. minute obje ekipe igrale su sa po 10 igrača jer su zbog međusobnog koškanja isključeni Anto Radeljić i Nebojša Ćovin. U zadnjih 10 minuta Mladost je ostala i bez Dabića zbog drugog žutog kartona, ali Zrinjski ni tada nije uspio probiti njihov bunker.

Domaćini su pokušavali na sve načine, imali su bezbroj udaraca na gol Mladosti, u 52. minuti Vučina Šćepanović pogodio je i stativu, no gosti iz Velike Obarske sve su izdržali i na kraju proslavili veliki bod.

S druge strane, Zrinjski je sada u opasnosti da padne na četvrtu poziciju uoči pet zadnjih kola.