KUP BiH

Velež, Široki i Sloga izborili prolaz dalje

Sport / Nogomet | 17. 09. 2014. u 16:09 S.S.

U okviru šesnaestine Kup-a BiH odigrano je 14 utakmica. Najviše golova postignuto je u Bijeljini gdje je Radnik izgubio u utakmici protiv Čelika. Utakmica je završena 1-5.

Šest golova postignuto je i u Gradačcu gdje je Zvijezda sa 5-1 pobijedila Slobodu iz Novog Grada.

Velež je protiv Slavije izborio prolaz dalje pobijedivši 1-2, dok je Široki Brijeg u Bihaću slavio nad ekipom Jedinstva 0-2.

Slavija je povela u 27. minuti golom Mitića, dok je Velež preokrenuo rezultat golovima Hebibovića u 47. i Jankovića u 92. minuti.

Sloga iz Ljubuškog je pobijedila 3-0 ekipu Drine iz Višegrada.

Prolaz dalje izborili su: Zvijezda, Zrinjski, Vitez (izborio plasman nakon penala), Sloga, Rudar iz Prijedora, Čelik, Travnik (izborio plasman nakon penala), Metalleghe BSI, Mladost iz Velike Obarske, Mladost iz Kaknja, Široki Brijeg, Velež, Borac (izborio plasman nakon penala) i Sarajevo.