Rusija

Toni Šunjić postigao prvijenac u dresu Kubana

Sport / Flash | 25. 08. 2014. u 07:13 Z.S.

U okviru petog kola ruskog prvenstva, nogometaši Kubana svladali su na svom terenu Lokomotiv iz Moskve rezultatom 2:1.

Kuban je poveo golom Lorenza Melgareja u 26. minuti, a Mostarac Toni Šunjić udvostručio je prednost domaće ekipe u 41. minuti.

Nakon kornera, Šunjić je sjajno reagirao i postigao svoj prvi gol u dresu tima iz Krasnodara.

Do kraja susreta Lokomotiv je uspio smanjiti na 2:1 preko Manuela Fernandesa u 77. minuti.

25-godišnji branič reprezentacije BiH Toni Šunjić odigrao je svih 90 minuta i bio jedan od najboljih pojedinaca na susretu.

S druge strane, hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka odigrao je za Lokomotiv cijeli susret, a posljednjim trenucima je dobio žuti karton.

Na ljestvici vodi Zenit sa 15 bodova, a Spartak i Dinamo imaju po 12 bodova. Kuban se nakon ove pobjede nalazi na petoj poziciji sa 11 bodova.