sloboda - zvijezda 0:2

Prvoligaš nadigrao lidera Premijer lige

Sport / Nogomet | 04. 02. 2016. u 15:07 S. M.

U drugoj pripremnoj utakmici tuzlanska Sloboda je danas na Tušnju poražena od prvoligaša Zvijezde iz Gradačca rezultatom 0:2 (0:0).

Lider Premijer lige bio je puno bolji u prvom poluvremenu, ali nije uspio nadmoć kapitalizirati nijednim golom, dok su gosti dominirali u drugom, kada su postignuta oba gola.

Ekipu Nedima Jusufbegovića u vodstvo je doveo Samir Isanović u 60. minuti, nakon slabe intervencije odbrane Tuzlaka. U posljednjim trenucima susreta pobjedu nogometaša Zvijezde potvrdio je Mirsad Ramić, poslije gužve pred golom golmana Kenana Pirića.

-Dobro je da nam se ovo desilo sada, dok pripreme nisu odmakle. Sigurno je da sam zadovoljniji igrom u prvom poluvremenu, kada smo imali nekoliko šansi za gol. U drugom je bilo puno slabosti u svim linijama - izjavio je poslije utakmice trener Slobode Husref Musemić.