prvijenac

Krasan pogodak Halilovića u pobjedi Sportinga

Sport / Nogomet | 03. 10. 2015. u 20:37 S. M.

U 7. kolu prvenstva Španjolske 19-godišnji hrvatski reprezentativac Alen Halilović u subotu je postigao svoj prvi gol u Primeri, a njegov Sporting Gijon je pobijedio Espanyol sa 2:1.

Sporting je poveo u 10. minuti krasnim pogotkom Halilovića, koji je pružio dobru partiju. Odigrao je 82 minute, a vrijedi spomenuti i kako je u 56. namjestio šansu Sanabriji, koji je loše pucao.

Izjednačujući pogodak za Espanyol zabio je Felipe Caicedo u 62. minuti. No, treba reći da Caicedo u 29. minuti nije iskoristio penal. Pobjedu Sportingu donio je Alex Menendez u sudačkoj nadoknadi (90+2).

Halilović je prošle sezone igrao za Barcelonu B u drugoj ligi, a ove sezone je na posudbi u Sportingu, i dosad je upisao jedan gol i dvije asistencije.