Premiership

City do šeste uzastopne, Aston Villa prekinula niz Uniteda

Sport / Nogomet | 20. 12. 2014. u 17:37 Z.D.

Nogometaši Manchester Cityja u prvom susretu 17. kola engleske Premijer lige na svom terenu pobijedili su Crystal Palace s 3:0 (0:0).

Dva gola postigao je Silva u 49. i 61. minuti, a konačan rezultat postavio Yaya Toure.

Za ekipu Cityja nije nastupio Edin Džeko, koji je ozlijedio list lijeve noge tijekom zagrijavanja uoči prošle utakmice protiv Leicestera.

City se šestom pobjedom u seriji izjednačio po broju bodova sa Chelseajem, ali londonski tim ima susret manje jer u ponedjeljak gostuje Stokeu.

Aston Villa je u subotu prekinula niz Manchester Uniteda od šest uzastopnih pobjeda, odigravši na svom terenu 1-1.

Villa je povela golom Christiana Bentekea u 18. minuti, a remi Unitedu donio je Radamel Falcao u 53. Treba reći i da su domaćini od 65. minute imali igrača manje, jer je crveni karton dobio Gabriel Agbonlahor.

U nedjelju je na rasporedu derbi kola Liverpool - Arsenal, te dvoboj Newcastlea i Sunderlanda.