Velka cena

Borsa osvojila osam medalja u Češkoj, Česi najavili dolazak u Mostar

Sport / Flash | 27. 01. 2015. u 13:24 S. M.

Judo klub Borsa je ovoga vikenda nastupio na jakom međunarodnom judo turniru „Velka cena“ u organizaciji Judo kluba „Češka Trebove“.

Predsjednik domaćina – Vlastimil Zemanek izrazio je zadovoljstvo zbog gostovanja Judo kluba Borsa na njihovom turniru te je naglasio da će u listopadu ove godine uveličati sportsku manifestaciju „Borsa Open“ nastupom njihova kluba i će to biti još jedna nova država na ovoj velikoj sportskoj smotri.

Na turniru je nastupilo oko 500 natjecatelja iz osam država i 60 klubova, a Borsa je osvojila sedam odličja.

David Pušić i Josipa Brvenik popeli su se na pobjedničko postolje, srebrnim odličjem okitili su se Ivan Jozeljić i Domagoj Jozeljić. Ivan Jozeljić osvojio je srebrno odličje i u konkurenciji starijih dok su Mario Jozeljić i Marino Dugandžić osvojili brončano odličje.

Blaž Naletilić ostao je na korak do medalje izgubivši u borbi za 3. mjesto. Treneri Judo kluba Borsa svoje su natjecatelje nagradili obilaskom Češke i Slovačke gdje su proveli tri dana.