Nova pobjeda ''Plemića'' u derbiju

Zrinjski slavio visoku pobjedu protiv visočke Bosne

Mladen Bošković je s učinkom sezone, 10 pogodaka, predvodio Mostarce do nove pobjede
Sport / Rukomet | 02. 12. 2017. u 19:30 Bljesak.info

Rukometaši Zrinjskog su s uvjerljivih 36:25 slavili protiv Bosne iz Visokog u susretu 10. kola Premijer lige BiH igranom u dvorani Bijeli brijeg u Mostaru.

''Plemići'' su od samog početka kontrolirali tijek susreta te pobjeda nije dolazila u pitanje niti jednog trenutka. Gosti iz Visokog su tek u prvom poluvremenu pružili kakav-takav optor dok su u nastavku totalno pali.

Mladen Bošković je s 10 pogodaka predvodio Zrinjski do nove pobjede, a odličan je bio i hrvatski juniorski reprezentativac Filip Vistorop s devet pogodaka.

Kod gostiju se istaknuo trojac Harmandić, Imamagić i Limo koji su postigli po pet pogodaka.

Na početku utakmice gledatelji su samoinicijativno minutom šutnje odali počast generalu Slobodanu Praljku i ostalim osuđenim čelnicima Herceg- Bosne.

Zrinjski: Džidić, Vistorop 9, Doko 2, Bošković 10, Delić 5, Lasić, Šunjić, Paradžik, Ivanović 1, Babić 1, Kozina, Marić 6, Kožulj, Kordić 2, Šoljić

Bosna Visoko: Grčo, Memić 2, Burić 1, Harmandić 5, Buljina 2, Čabaradić, Pekić, Kapić 2, Imanagić 5, Limo 5, Sirćo, Omanović, Sirćo, Skopljak, Travančić 4