Pobjeda nad Izviđačem

Rukometaši Zrinjskog u polufinalu Kupa BiH

''Danas smo ponovno demonstrirali silu protiv hercegovačkog rivala vodivši i deset razlike u nekoliko navrata!'', poručili su iz mostarskog kluba.
Sport / Rukomet | 25. 04. 2018. u 20:23 Bljesak.info

Rukometaši Zrinjskog ponovno su u polufinalu Finalu Kupa BiH, a do toga su došli pobjedom nad ljubuškim Izviđačem.

Od početka susreta Plemići kreću agresivno i dolaze u vodstvo. U 15. minuti Zrinjski je imao vodstvo 9:14.

Na odmor se otišlo rezultatom 15:22 za HMRK Zrinjski. I u nastavku bolja igra Plemića, te je u jednom momentu Zrinjski imao i 10 pogodaka prednosti 19:29.

Na kraju pobjeda Plemića 31:33 i zaslužen prolazak u poluzavršnicu Kupa BiH. ''Danas smo ponovno demonstrirali silu protiv hercegovačkog rivala vodivši i deset razlike u nekoliko navrata!

Bila je to treća pobjeda u četiri utakmice ove sezone protiv Ljubušaka čime smo dokazali da smo trenutno u međusobnim omjerima za klasu bolji, ma koliko god to neki ne htjeli priznati'', kazali su iz mostarskog kluba.

"Danas su i momci iz drugog plana dokazali kako imamo ozbiljnu ekipu za sljedećih nekoliko godina", dodaju Mostarci.

Podsjetimo, Zrinjski je u prvoj utakmici odigranoj u Mostaru slavio 24:22, i Plemići su s optimizmom došli na utakmicu u Ljubuški. Domaćin je također računao na pobjedu i pohod na duplu krunu.