Pobjeda u gostima

Rukometaši Sloge pred prepunom čapljinskom dvoranom izborili Premijer ligu

U pretposljednjem kolu goste do pobjede vodio je Čapljinac Ivan Bilić s postignutih sedam golova.
Sport / Rukomet | 14. 05. 2018. u 09:15 Bljesak.info

U 25. kolu Prve lige Federacije BiH ekipa Sloge iz Uskoplja izborila je pobjedom nad RA ''Čapljina'' (39:27) plasman u Premijer ligu.

Gostujuća momčad uspjela je od samog početka stvoriti gol razliku te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 15:19.

U drugom poluvremenu gosti preuzimaju inicijativu, stvaraju veću gol razliku, pobjedom postaju lider prvenstva i postaju glavni kandidati za ulazak u Premijer ligu.

U pretposljednjem kolu goste do pobjede vodio je Čapljinac Ivan Bilić s postignutih sedam golova te njegov suigrač Amer Dedić koji je također postigao 7 golova.

Najbolji u redovima Rukometne Akademije Čapljina bili su Krešimir Krešić i Ivan Pažin koji su postigli po pet golova i golman Stjepan Ljubić koji je upisao 16 obrana.

Derbi utakmica između navedenih ekipa bila je i humanitarnog karaktera. Domaćini su, u suradnji s Crvenim križom Čapljina, postavili kutiju za donacije povodom obilježavanja Tjedna Crvenog križa.