25:23

Borcu prvi susret finala rukometnog prvenstva BiH

Finalna serija igra se na dvije pobjede. Drugi susret na rasporedu je subotu, 8. lipnja, u Ljubuškom, a eventualna treća 12. lipnja, također u Ljubuškom.
Sport / Rukomet | 02. 06. 2019. u 10:20 Fena

Borac m:tel svladao je Izviđač 25:23 u prvom susretu finalne serije rukometnog prvenstva Bosne i Hercegovine.

Gosti iz Ljubuškog odigrali su odličnih prvih 30 minuta te su na poluvremenu imali prednost 12:11.

Ipak, na startu drugog poluvremena Borac radi seriju 6:1 i prelazi u vodstvo koje domaću rukometaši više nisu ispuštali.

U redovima Borca Unčanin je postigao 7, a Mijatović 6 golova. Kod Izviđača Vukšić i Alilović zabili su po 5 pogodaka.