HŽRK Zrinjski - ŽRK Jedinstvo Brčko 33:39

Rukometašice Jedinstva Zrinjskom nanijele treći poraz

Zrinjski su s po 8 golova predvodile Darija Milanović i Anita Radoš dok je Alma Teskeredžić zabila 5 pogodaka.
Sport / Rukomet | 12. 10. 2019. u 21:26 Bljesak.info

Rukometašice Jedinstva iz Brčkog slavile su večeras u Mostaru u dvorani na Bijelom Brijegu protiv povratnica u PL BiH rukometašica HŽRK Zrinjski rezultatom 39:33.

U jako efikasnoj utakmici u kojoj djevojke ni jedne ni druge ekipe nisu posvećivale puno pažnje obrani bolje su se snašle gošće iz Brčkog koje su na poluvrijeme otišle s prednošću od 22:17.

U drugom dijelu igralo se gol za gol ali Brčanke prednost koju su stekle u prvom poluvremenu nisu ispuštale do kraja i kući se vraćaju s vrijednim bodovima. Sanja Katić bila je prvo ime susreta s 9 pogodaka, Marijana Sorak postigla je 7 golova za pobjednice. Odlične partije pružile su i Rendić, Lukić i Alikadić svaka s po 6 postignutih golova.

Zrinjski su s po 8 golova predvodile Darija Milanović i Anita Radoš dok je Alma Teskeredžić zabila 5 pogodaka. Bio je ovo treći uzastopni poraz Mostarki u povratničkoj sezoni u Premijer Ligi.