Hercegovački derbi u Premijer futsal ligi BiH

Zrinjski uvjerljivom pobjedom nad Brotnjom praktički osigurao ostanak u ligi

Zrinjski je ovom pobjedom praktički osigurao ostanak u Premijer futsal ligi BiH.
Sport / Ostali sportovi | 05. 03. 2018. u 16:30 Bljesak.info

HFC Zrinjski s uvjerljivih 5:1 pobijedio je MNK Brotnjo u hercegovačkom derbiju 14. kola Premijer futsal lige BiH igranom u dvorani ''Bijeli Brijeg'' u Mostaru.

Čitlučani su prvi došli u vodstvo pogotkom Kristijana Pantića već u 2. minuti. No, do poluvremena Zrinjski je pogocima Marina Sutona i Darke Raguža preokrenuo na 2:1.

Dominacija Mostaraca nastavila se i u nastavku susreta te su pogocima Ivana Drežnjaka, Marija Mikulića i Darka Raguža potvrdili pobjedu (5:1) koja im je praktički osigurala ostanak u ligi dok će se Brotnjo za to još morati pobrinuti.

Bila je ovo sjajna uvertira ''Plemića'' pred utakmicu četvrtfinala finala Kupa BiH koju će u svojoj dvorani u srijedu (18.00 sati) odigrati sa sarajevskim MNK Centrom.