Karate

Zlato i bronca idu u Međugorje

Karate klub Međugorije nastupilo je sa 12 natjecatelja, zlatnu medalju je osvojio Miljenko Vasilj u kategoriji -55 kg sa pet uvjerljivih pobjeda, dok je broncu osvojio Ivan Ostojić u kategoriji do 47 kg.
Sport / Ostali sportovi | 09. 04. 2019. u 13:13 Bljesak.info

Zlatna i brončana medalja odlaze u Međugorje sa prvenstva BiH u karateu za dječje uzraste na kojem je nastupilo 900 natjecatelja iz 100 klubova.

Ovim medaljama članovi KK Međugorja krajem mjeseca svibnja osigurali su odlazak na Balkansko prvenstvo koje se održava u Banja Luci. Članovima i trenerima želimo puno uspjeha u daljnjem radu.