Premijer liga se vraća u Mostar

Uvjerljiva pobjeda Mostarki u Orašju u prvoj utakmici finala doigravanja

Čudo bi se trebalo dogoditi u uzvratnom susretu da se SOK Mostar ne vrati u Premijer ligu BiH.
Sport / Ostali sportovi | 30. 03. 2019. u 21:50 Bljesak.info

Odbojkašice Mostara pobijedile su s 0:3 (21:25, 12:25, 17:25) ŽOK Orašje u prvom susretu finala doigravanja za ulazak u Premijer ligu BiH igranom u subotu u dvorani Srednjoškolskog centra ''fra Martin Nedić'' u Orašju.

Domaće odbojkašice imale su prednost od 15:12 u prvo setu, no onda im je uslijedio šok kada im se ozlijedila najbolja igračica Jovana Filipović koja je vozilom hitne medicinske pomoći prevezena u Dom zdravlja Orašje. SOK Mostar je uspio preokrenuti te na kraju osvojiti prvi setu rezultatom 21:25.

ŽOK Orašje se nije uspjelo oporaviti od šoka zbog ozljede najbolje igračice te su preostala dva seta izgubile bez previše uzbuđenja. Mostarke su drugi set osvojile rezultatom 25:12, a treći 25:17.

Uzvratni susret na finala doigravanja, koje se igra na dvije pobjede, na rasporedu je u subotu, 6. travnja, s početkom u 18:00 sati u dvorani ''Bijeli Brijeg'' u Mostaru. Čudo bi se trebalo dogoditi da se SOK Mostar ne vrati u Premijer ligu BiH.