Klub Cro Star

Taekwondo: Brat i sestre Penavić okitili se medaljama u Podgorici

Luka Penavić je na svom putu za Europsko prvenstvo osvojio još jedno zlato u uzrastu kadeta.
Sport / Ostali sportovi | 18. 05. 2019. u 22:13 Bljesak.info

Mostarski taekwondo klub Cro Star, koji vodi trenerica Klaudia Marić, u subotu je nastupio na međunarodnom taekwondo turniru Podgorica Open 2019. u Crnoj Gori.

Za mostarski klub nastupilo je troje natjecatelja, i to brat i sestre Penavić, koji su pomeli protivnike u svojim kategorijama.

Njih troje je, navode iz kluba, imalo 100% učinak te su se izborili za dva zlata i srebro.

Od prve do zadnje borbe se nametnuo protivnicima, koji nisu imali mnogo šanse, navode iz kluba te podsjećaju da je Luka aktualni državni prvak.

Njegova mlađa sestra Viktoria izborila se za srebro u uzrastu mlađih kadetkinja. Zlato je za dlaku izmaklo, a posebno treba istaknuti njenu polufinalnu borbu, koju je izvrsno odradila i pobijedila na prekid.

Njihova najmlađa sestra Barbara je osvojila zlato u uzrastu vrticanki. Iako najmladja i Barbara nize stalne uspjehe u svom uzrastu, priopćeno je iz Cro Stara.

Svo troje djece Penavic redovno trenira i redovno se natječe. Jako napreduju i samim tim nizu i uspjehe.

Iz kluba ističu kako se i dalje nastavlja punom parom s treninzima, a sljedeći turnir na kojem će nastupiti je Fojnica Open 2. lipnja.