Karate

Širokobriježani briljirali u Banja Luci

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 11 članova te su ostvarili odličan rezultat osvojivši 7 medalja i to 3 zlatne , 2 srebrene i 2 brončane medalje.
Sport / Ostali sportovi | 01. 12. 2019. u 10:23 Bljesak.info

Karate klub Široki Brijeg osvojio je 7 medalja na 4. Karate turniru Castra Open u Banja Luci koji je prikupio oko 850 natjecatelja iz 68 klubova i 6 država.

Ovo je ujedno i jedan od najmosovnijih i najtežih turnira što se održavaju u BiH.

Zlatne medalje su osvojili Iva Marić, Klara Lovrić, Marija Ivanković. Srebrene medalje osvojili su Mihael Hrkać i Laura Zelenika, a brončane medalje osvojili su Matej Zeljko i Valentino Slišković.

Ekipu je vodio trener Marin Hrkać

Također, drugi dio ekipe je otputovao u Zagreb na ekipno državno Prvenstvo Hrvatske koje se održava u nedjelju.

Ekipu u Zagrebu vodi trener Goran Hrkać.