Neporaženi dvije godine u gostima

Širokobriješkom Smeču pripala drama u Kaknju

Sport / Ostali sportovi | 19. 02. 2018. u 14:40 Bljesak.info

Odbojkašice širokobriješkom Smeča slavile su s 2:3 (19:25, 16:25, 25:14, 25:17, 14:16) u setovima u Kaknju protiv istoimene ekipe u sklopu 11. kola Super lige Federacije BiH - skupina jug.

Širokobriježanke su bez većih problema osvojile prva dva seta i kada se činilo da će i treći riješiti u svoju korist, domaće odbojkašice su se probudile i još većom lakoćom osvojile sljedeća dva seta za potpuni povratak u utakmicu.

U petom setu gledala se prava drama, Kakanj je ima tri meč lopte pri rezultatu 14:11, no Smeč serijom 5:0 osvaja peti seti sa 14:16 i dolaze do pobjede i dva važna boda. Domaće odbojkašice morat će se zadovoljiti bodom iz ovog susreta.

HŽOK Smeč je tako ostao neporažen na gostujućim prvenstvenim utakmicama skoro dvije godine, točnije od 6. ožujka 2016. godine.

U derbiju 12. kolu Smeč na Pecari dočekuje vodeći Igman s Ilidže.