Borba za 3. mjesto

Širokobriješki Smeč slavio u prvom susretu u Lukavcu

Sport / Ostali sportovi | 01. 04. 2017. u 16:49 D.L.

Odbojkašice širokobriješkeg Smeča slavile su protiv imenjakinja Smeča 1:3 (21:25, 25:27, 25:21, 20:25) u prvom susretu za treće mjesto u Super ligi Federacije BiH igranom u Lukavcu.

Prvi set gošće su sigurno osvojile s 21:25 dok su im protivnice u drugom pokazale pokazale da se neće tako lako predati. Set je ipak pripao Širokobriježankama (25:27).

U trećem setu lukavački Smeč je zaigrao nešto bolje te je uspio smanjiti rezultat na 2:1 i produžiti nadu u preokret, no nisu uspjeli te četvrti set bez većih problema pripada Širokobriježankama (20:25).

Zanimljivo, HŽOK Smeč iz Širokog Brijega pobijedio je u svim gostujućim utakmicama u ovoj sezoni dok su na domaćem parketu doživjele dva poraza.

Uzvratni susret na rasporedu je sljedećeg vikenda na Pecari. U doigravanjima nema treće, a pobjednik je ona ekipa koja ostvari veći broj poena.