Kadeti

Širokobriješki karatisti u Splitu odnijeli tri medalje

Na turniru je nastupilo 578 natjecatelja iz tri države te 48 klubova. Za Široki Brijeg je nastupilo šest natjecatelja te su osvojili tri medalje, priopćeno je iz karate kluba.
Sport / Ostali sportovi | 19. 03. 2018. u 10:25 Bljesak.info

Karate klub ''Široki Brijeg'' zabilježio dobre rezultate na Kupu Jadrana u Splitu.

Zlatna medalja je pripala Bruni Ćorić u kategoriji mlađih kadetkinja do 55 kilograma, srebrena medalja je pripala Ivi Lasić u kategoriji učenica do 44 kg, a bronca je pripala Anamariji Skoko u kategoriji kadetkinja do 54 kg.

Ružica Hrkać i Elena Marić svoj nastup su završile u borbi za treće mjesto ali im je ovaj put im je medalja izmakla, priopćeno je.