Pomele konkurenciju

Široki Brijeg ima balkansku prvakinju i viceprvakinju

Sport / Ostali sportovi | 15. 10. 2021. u 18:32 Bljesak.info

Prvog dana balkanksog prvenstva u Poreču za mlađe uzraste, seniore i veterane Karate klub "Široki" je dobio balkansku prvakinju i viceprivakinju.

Naime, Iva Marić osvojila je zlatnu medalju na balkanskom prvenstvu.

Ona je došla do prvog mjesta pobjedama nad predstavnicama BiH 1-0, Srbije 4-0 te reprezentativne kolegice iz Hrvatske 3-0.

Također, Laura Bilać je u kategriji borbe djevojčice 2010. godište do 40 kilograma osvojila drugo mjesto za Hrvatsku karate reprezentaciju.

Nakon slobodnog prvog kola u drugom kolu je bila uvjerljivo bolja od predstavnice Slovenije, rezultat 4:1, a u polufinalu je savladala predstavnicu Grčke rezultatom 2:1.

Finalna borba je završila 0:0 te odlukom sudaca Bilać gubi od predstavnice Crne Gore i zlato joj je izmaknulo za dlaku, navode iz Karate kluba "Široki".