Futsal

Poraz bh. reprezentacije

Golove za bh. tim postigli su Marijo Aladžić u 2. i Josip Bošković u 19. minuti.
Sport / Ostali sportovi | 16. 04. 2019. u 14:57 Fena

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine sinoć je poražena od Argentine s 10:2 u uvodnom susretu prijateljskog turnira u talijanskoj Pescari.

Selektor reprezentacije BiH Ivo Krezo je zadovoljan igrom u prvom poluvremenu nakon kojeg je Argentina imala prednost od 3:2.

''Znali smo da nas očekuje teška utakmice protiv svjetskih prvaka. Argentina je bila apsolutni favorit i mi smo se spremali da im pružimo što jači otpor. Možemo biti zadovoljni igrom u prvom poluvremenu i dobrim dijelom drugog. Uslijedio je pad u igri jer nismo na fizičkoj razini na kojem bismo trebali biti. To je protivnik znao da iskoristi i na kraju smo poraženi visokim rezultatom. Večeras nas očekuje susret s Italijom koja je također jaka selekcija. Spremit ćemo se da odigramo što bolju utakmicu'', kazao je Krezo.

Reprezentacija BiH protiv selekcije Italije igra večeras od 20.30.