5. kolo lige Hercegovine

Osam odličja za karataše mostarskog 'Studenta'

U kategoriji kumite, brončanu medalju osvojio je Anel Tanović - juniori -68 kg; srebro Danis Kuko - kadeti +70 kg; broncu Bakir Idrizović - kadeti -70 kg; a brončani je bio i Anis Kuko - dječaci 13 godina -50 kg.
Sport / Ostali sportovi | 18. 10. 2021. u 19:25 Bljesak.info

U nedjelju 17.10.2021. godine u Mostaru je održano 5. kolo karate lige Hercegovine.

Na turniru je sudjelovalo 260 natjecatelja iz 20 klubova. Jedan od tih kluba je i Karate klub 'Student' Mostar, koji je ostvario odlične rezultate i osvojio osam odličja

U kategoriji kate, ekipno djevojčice 13 godina - prvo mjesto osvojile su Iman, Merjem i Ranya; Omar Šito također je bio prvi u kategoriji dječaci 8/9 godina, zatim u ovoj kategoriji Muhamed Đonko je osvojio broncu, a Sara Husnić je također bila bronačana u kategorji djevojčice 8/9 godina. U kategoriji djevojčice 12/13 godina Alina Hebibović osvojila je 5. mjesto, priopćio je Karate klub 'Student' Mostar.