Šok na Pecari

Odbojkašice širokobriješkog Smeča neočekivano poražene od Troglava

Da susret neće ići kako su Širokobriježanke zamislile, dalo se naslutiti u prvom setu
Sport / Ostali sportovi | 03. 02. 2018. u 18:30 Bljesak.info

Odbojkašice širokobriješkog Smeča doživjele su iznenađujući poraz od livanjskog Troglava 1:3 (25:18, 14:25, 13:25, 19:25) u susretu 9. kola Super lige Federacije BiH - skupina jug igranom u dvorani Pecara.

Iako su vodeće na ljestvici očekivale glatku pobjedu protiv Livanjki, to im nije pošlo za rukom.

Da susret neće ići kako su Širokobriježanke zamislile, dalo se naslutiti u prvom setu kojeg su osvojile rezultatom 25:18. No, domaće odbojkašice u nastavku su još više pale što su iskoristile gošće u naletu te su glatko dobile drugi set 2 25:14.

Troglav je i treći set dobio bez problema rezultatom 25:13 za preokret od 2:1 u setovima. U četvrtom setu Širokobriježanke su zaigrale nešto bolje, no nije bilo dovoljno da preokrenu situaciju te su upisale drugi ovosezonski poraz dok je Livanjkama ovo bila četvrtka pobjeda.

Podsjećamo, Troglav je na Pecaru stigao oslabljen neigranjem tri ponajbolje igračice koje je Odbojkaški savez Federacije BiH suspendirao zbog nastupa za reprezentaciju Hrvatske i registracije u Odbojkaškom savezu Hrvatske.

U 10. kolu Smeč je slobodna ekipa, a u 11. ih očekuje teško gostovanje u Kaknju.