Poraz od Kule

Odbojkašice Mostara ispale iz Kup natjecanja

Mostarke su prošle godine osvojile Kup Federacije BiH, a ove godine su pale već na prvoj prepreci - četvrtfinalu, tako da neće braniti titulu.
Sport / Ostali sportovi | 08. 10. 2020. u 07:41 Bljesak.info

Odbojkašice Studentskog odbojkaškog kluba ''Mostar'' ispale su iz Kupa Federacije Bosne i Hercegovine.

Mostarke su poražene na domaćem terenu od gradačačke ''Kule'' rezultatom 3:2.

Kula je povela 2:0, a onda su se Mostarke vratile u igru te izjednačile na 2:2 i utakmicu odvele u peti set.

U petom setu Kula je ipak bila spretnija te iz dvorane Bijeli Brijeg odnijela pobjedu koja je značila plasman u polufinale.

Odbojkašice Mostara nastavljaju natjecanje u Premijer ligi, a već u subotu, 10. listopada, u 13:30 na domaćem terenu u drugom kolu dočekuju ekipu Goražda.