Derbi Super lige

Novi Grad protutnjao Pecarom nanijevši Smeču prvi poraz

Sarajke su na Pecari slavile protiv Širokobriježanki nanijevši im prvi ovosezonski poraz
Sport / Ostali sportovi | 19. 11. 2017. u 14:50 Bljesak.info

Odbojkašice širokobriješkog Smeča doživjele su prvi ovosezonski poraz.

U derbiju šestog kola Super lige Federacije BiH - skupina jug poražene su na Pecari od sarajevskog Novog Grada s 0:3 (16:25, 18:25, 18:25) koji je sada preuzeo čelno mjesto od Širokobriježanki.

Domaće odbojkašice otvorile su utakmicu vodstvom od 3:0 i tu su stale. Gošće su ubrzo preokrenule rezultate te napravile veliku razliku i bilo je samo pitanje kojim će rezultatom osvojiti prvi set. Trener Smeča Ivica Bošnjak tri puta je uzimao time-out u prvom setu, no ni to nije uspjelo ''trznuti'' njegove igračice.

Loša igra Smeča nastavila se i u nastavku te je Novi Grad s 18:25 osvojio drugi i treći set nanijevši protivnicama prvi poraz u sezoni.

Bila je ovo posljednja domaća utakmica Smeča u 2017. godini, a godinu će zaključiti u sedmom kolu na gostovanju u Vogošći.