Premijer liga

Mostarke slavile protiv Inove; slijedi teško gostovanje u Gacku

U sljedećem kolu, koje je posljednje u ovom dijelu natjecanja, Mostarke očekuje teško gostovanje protiv trenutnog prvaka lige, ŽOK ''Gacko'' u Gacku.
Sport / Ostali sportovi | 09. 12. 2019. u 09:23 Bljesak.info

Teže od očekivanog mostarske odbojkašice došle su do pobjede nad banjalučkom Inovom u 12. kolu Premijer lige BiH.

Mostarke su na domaćem terenu slavile s 3:1, a ekipa sa začelja ljestvice uspjela je Mostarkama ''otkinuti'' set.

Mostar je poveo s 2:0, da bi Inova izjednačila na 2:1, no Mostarke su u zadnjem setu slavile s 25:20 i upisale nova tri boda.

Poslije toga Mostarke će na domaćem terenu ugostiti ekipu tuzlanske ''Slobode'' u finalu Kupa FBiH, koji se po prvi put igra u Mostaru.