Judo klub Borsa

Mostarci osvojili četiri zlata u Češkoj

Mostarci su se predstavili sa sedam natjecatelja i osvojili četiri zlatne medalje.
Sport / Ostali sportovi | 22. 01. 2019. u 14:33 Bljesak.info

Judo klub "Borsa" nastupom na judo turniru u Češkoj osvojio je četiri zlatne medalje te tako započeo novu natjecateljsku sezonu, priopćeno je iz kluba.

Naime, 1.200 km sjeverno od Mostara u gradu Češka Trebove održan je dvodnevni judo turnir pod nazivom "Velka Cena" koji je okupio preko 673 natjecatelja i 76 klubova iz 5 zemalja.

Zlatnim medaljama su se okitili Monika Zadro (U18 -44), Ana Ujdur (U18 -48), Josipa Brvenik (U18 -57) i Andrey Marchenko (U15 -60), priopćeno je.

Judo klub Borsa je omjerom broja natjecatelja i osvojenih zlatnih medalja zauzeo treće mjesto u ukupnom poretku natjecanja u konkurenciji 76 judo klubova.

Zakoračivši u novu sezonu iz uprave najavljuju kako će nastojati biti uspješni kao i proteklih godina,a osobito se nadaju značajnijim uspjesima sa službenih natjecanja, poput europska i svjetskim prvenstvima te Grand Slamovima, priopćeno je iz Borse.