Stigle prve medalje

Malo-veliko čudo iz Mostara: Stigle medalje za Taekwondo klub ''Zrinjski''

Iako desetkovani, zbog bolesti i u oslabljenom sastavu su na svom prvom nastupu ostvarili izniman uspjeh te u konkurenciji 35 klubova s dugom tradicijom zauzeli 15 mjesto.
Sport / Ostali sportovi | 09. 03. 2020. u 14:42 Bljesak.info

U Zenici je proteklog vikenda održano Prvenstvo FBiH u taekwondou. Najprijatnije iznenađenje ovoga Prvenstva je bio mostarski taekwondo klub ''Zrinjski'' čijim članovima je ovo bilo prvo službeno natjecanje.

Točnije, sedam natjecatelja Plemića je osvojilo sedam medalja. Barbara Penavić je osvojila dva zlatna odličja u borbama i kicku, Roko Baković sa perfektno odrađenim borbama postao je prvak Federacije BiH, senior i trener Hrvoje Marijanović je viceprvak Federacije BiH.

Brončanu medalju su osvojili: David Marijanovic koji je nastupio u seniorskoj kategoriji iako je junior; Katarina Ćorić juniorka i Marko Šetka u Kupu vrtićanaca.

Nastupila je na turniru i Iva Šetka kojoj je medalja izmakla za dlaku.

Također, ovaj mladi klub sa svoja dva licencirana trenera Vlatkom Živkušić (2 dan) i Hrvojem Marijanovićem (1 dan) ima još i dva majstorska zvanja (crni pojas ).