Serie A

Lazio upisao devetu uzastopnu pobjedu

Lazio je devet pobjeda u nizu posljednji put upisao u sezoni 1998/99. pod vodstvom švedskog stručnjaka Svena-Gorana Erikssona.
Sport / Ostali sportovi | 05. 01. 2020. u 17:16 Bljesak.info

U prvom susretu talijanskog nogometnog prvenstva u 2020. godini, Lazio je na gostovanju pobijedio Bresciju sa 2-1 upisavši devetu pobjedu u nizu čime je izjednačio klupski rekord.

Rimljani su do pobjede stigli golom Cire Immobilea u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom Maria Balotellija, izjednačio je Immobile pogotkom iz kaznenog udarca u 42. minuti, a kada se već činilo kako će se susret završiti bez pobjednika, Immobile je donio pobjedu "nebesko-plavima".

Rimljani su trenutačno treći sa 39 bodova, tri manje od vodećeg dvojca Intera i Juventusa, dok je Brescija u zoni ispadanjaa na 18. poziciji sa 14 bodova, prenosi Hina.