Uspjeh na turniru

KK Široki osvojio 15 medalja na Dalmacija Openu

Karate klub Široki odličnim nastupima svojih natjecatelja osvojio je 15 medalja ,od čega 5 zlatnih, 6 srebrenih i 4 brončane medalje.
Sport / Ostali sportovi | 05. 11. 2018. u 13:17 Bljesak.info

U nedjelju 4.11. u Splitu održan je međunarodni karate turnir "Dalmacija open 2018" na kojem je sudjelovalo 400 natjecatelja.

Karate klub Široki odličnim nastupima svojih natjecatelja osvojio je 15 medalja ,od čega 5 zlatnih,6 srebrenih i 4 brončane medalje, priopćeno je.

Zlato su osvojili : Domagoj Sesar, Petra Zeljko u dvije kategorije, David Sesar i Ante Zovko. Porazom u finalu srebrenu medalju su osvojili Barbara Kolobarić, Tomo Kolobarić, Matej Sesar, Tomo Sesar u dvije kategorije i Milan Mikulić.

Broncom su se okitili Ante Zovko, David Sesar, Antonija Knezović i Mislav Čović. Karate klub Široki se zahvaljuje roditeljima djece i Benzinskoj crpki Bagarić.