Karate liga Hercegovine

Karate klub 'Student' iz Mostara osvojio novih 6 medalja

Ekipno kate su radili: Ranya Sarić, Adna Čelebić i Iman Demić, dok su brončanu medalju u kategoriji ekipno borbe 12-13 godina osvojili Danis Kuko, Danin Rahimić i Anis Kuko.
Sport / Ostali sportovi | 03. 02. 2020. u 15:33 Bljesak.info

U nedjelju 2. veljače u Ljubuškom je održano 1. kolo Karate lige Hercegovina za juniore, kadete, djecu.

Na natjecanju je nastupilo oko 250 natjecatelja u dobnoj skupini od 9-13 godina, a sve u organizaciji Karate saveza 'Hercegovina'.

Univerzitetski Karate klub 'Student' Mostar je na ovom natjecanju osvojio 6 medalja i to: jednu zlatnu, dvije srebrene i tri brončane.

Zlatnu medalju je osvojio Alija Glamoč, kategorija: junior borbe +68 kg.

Srebro je otišlo u ruke natjecatelja pod imenom Danis Kuko, kategorija: borbe djeca, 12-13 godina – 55 kg.

Još jedno srebro kao predstavnik kluba 'Student' Mostar osvojila je Iman Demić, kategorija: kate pojedinačno 12-13 godina.

Brončanu medalju osvojio je Anel Tanović, kategorija: kadet borbe – 68 kg.

A dvije brončane medalje su otišle i za dvije ekipe Karate kluba 'Student' Mostar, i to u kategorijama: ekipno kate i ekipno borbe 12-13 godina.

Trener Karate kluba 'Student' Mostar - Emir Begić, kazao je -  da je prezadovoljan postignutim rezultatima, te da je ovo samo još jedan vjetar u leđa za daljnji rad i nove natjecateljske ciljeve