Tenis

Jure Dumančić osvojio Junior cup – Međugorje 2020.

Jure Dumančić iz Posušja pobjednik je teniskog turnira za juniorke i juniore do 18 godina koji se igrao u Međugorju
Sport / Ostali sportovi | 06. 09. 2020. u 22:10 Bljesak.info

Jure Dumančić iz Posušja pobjednik je teniskog turnira za juniorke i juniore do 18 godina koji je danas završio na terenima Sport centra Međugorje.

Turnir koji je održan u sklopu sportske manifestacije ''Dani tenisa'', okupio je 30-ak tenisača iz regije Hercegovine.

Jure Dumančić do titule najboljeg došao je pobjedom u finalu nad Josipom Rajićem iz Međugorja sa 6:0 i 6:1.

U utješnom turniru prvo mjesto je osvojio Grgo Kvesić, dok je najmlađa natjecateljica turnira, Sara Dodig osvojila drugo mjesto.

Pokale i medalje najboljim pojedincima turnira uručio je predsjednik Teniskog kluba Međugorje Željko Dodig.

Generalni pokrovitelj ovoga natjecanja bila je prirodna izvorska voda LEDA d.o.o. Široki Brijeg.