Dominacija

Hercegovac najuspješnija strana ekipa u Solinu

Članovi Hercegovca su osvojili ukupno 21 medalju, od čega 6 zlatnih medalja, 6 srebrnih i 9 brončanih. Uz plasman treće najbolje ekipe, ponijeli su i tituli najbolje strane ekipe turnira.
Sport / Ostali sportovi | 27. 05. 2019. u 13:59 Bljesak.info

Judo klub Hercegovac plasirala se među tri najbolje ekipe međunarodnog judo turnira u Solinu pod nazivom ''Salona Open'' koji je okupio više od 700 natjecatelja iz 52 kluba i 13 zemalja.

Zlatne medalje osvojili su Fabian Galić, Bojan Gačić, Gabriela Raič, Ivan Raguž, Nera Prce i Lana Čović Stanić, srebrne Gabriela Raič (dupli start), Ina Ravlić, Mario Novak, Stefan Juka, Ivana Buntić i Nina Grubišić Čabo te brončane Katja Tomić, Albert Galić, Marko Čerkuč, Petar Kožul, Ivan Miličević, Nera Prce (dupli start), Bruno Tomić, Nika Zovko i  Petra Čuljak.

Već u srijedu 60ak članova Hercegovca će izaći pred komisiju i imati svoje polaganje za veće KYU (učeničke) pojaseve.