KK Brotnjo-Hercegovina

Čitlučki karatisti odnijeli 16 odličja na turniru u Čakovcu

Ovo je, navode iz kluba, bio prvi kontrolni turnir pred nadolazeće državno prvenstvo u listopadu.
Sport / Ostali sportovi | 08. 09. 2020. u 20:00 Bljesak.info

Članovi karate kluba Brotnjo-Hercegovina osvojili su 16 odličja na turniru u Hrvatskoj, priopćeno je u utorak.

Nakon duže pauze u natjecanjima nastupili su u Čakovcu, na 24. Međimurje Openu na kojem je nastupilo 511 natjecatelja iz 60 klubova.

Čitlučki karataši kući su odnijeli po tri zlata i srebra te deset bronci. Zlatna odličja osvojili su Monika Martinović (2006.), Željko Pervan i David Paponja, a srebro Andrija Vasilj, Petar Glavaš, Marija Magdalena Stojić.

Broncu je osvojila Gabrijela Martinović, Monika Martinović (kadetkinje), Patricija Prga, Emanuela Stojić, Iva Lovrić, Mihael Miličević, Dane Juričić, Stela Bulić, Mihael Vasilj i Kristijan Barbarić.

''Već se veselimo novim uspjesima, pobjedama, medaljama ,putovanjima i druženjima'', poručili su iz karate kluba Brotnjo-Hercegovina.