Međugorac u krizi

Čilić ispao već u prvom kolu Mastersa u Šangaju

Ramos-Vinolasu, inače 46. tenisaču svijeta, za pobjedu nad 25. igačem s ATP ljestvice dovoljan je bio po break u svakome setu.
Sport / Ostali sportovi | 07. 10. 2019. u 10:10 Bljesak.info

Hrvatski tenisač Marin Čilić zaustavljen je već u prvome kolu ATP turnira iz Masters 1000 serije u Šangaju. U dva ga je seta, za sat i 24 minute, pobijedio Španjolac Alberto Ramos-Vinolas sa 6:4, 6:4.

Ramos-Vinolasu, inače 46. tenisaču svijeta, za pobjedu nad 25. igačem s ATP ljestvice dovoljan je bio po break u svakome setu. U cijelom meču hrvatski tenisač nije imao nijednu break loptu, a susret je završio s 10 as-servisa, ali i sa samo 47 posto ubačaja prvoga servisa, javlja HRT.

Bio je to sedmi međusobni dvoboj Čilića i Španjolca te treća pobjeda Ramos-Vinolasa.

Čilić dalekoistočnu turneju neće pamtiti po dobrome jer je prije tjedan dana u Tokiju izgubio od Južnokorejca Chunga u osmini finala.

U Šangaju nastupa i najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić. Prvi mu je protivnik Rus Andrej Rubljov, javio je HRT.