"Dani Berbe grožđa"

Atletičari Zrinjskog uspješni na 13. međunarodnom mitingu "Bože Gagro"

Nastupom 22 kluba iz BiH i Hrvatske sa velikim brojem atletičara i gledatelja, nastupio je i HAK Zrinjski sa 22 člana u raznim disciplinama ostvarivši dobre rezultate.
Sport / Ostali sportovi | 16. 09. 2018. u 12:32 Bljesak.info

Na stadionu Bare u Čitluku u odličnoj organizaciji AK Brotnjo održan je tradicionalni 13. međunarodni miting "Dani Berbe grožđa - Bože Gagro".

Mlada atletičarka Zrinjskog Marija Obradović (2009.) u konkurenciji limačice osvojila je zlatnu i srebrnu medalju u disciplinama 60 m i 200 m.

U konkurenciji pioniri Ivan Obradović osvojio je srebrnu i dvije bronce u disciplinama 60 m ,400 m, skok u dalj, dok je senior Amel Sabljić utrkom na 100 m osvojio broncu.

U skoku u dalj nekoliko centimetara od medalje dijelilo je i Anu Doroteu Markić u konkurenciji pionirke koja je u finalnom krugu zauzela 4. mjesto, također finale u dalju u konkurenciji djevojčice izborile su Barbara Prekpalaj i Marija Pehar koje su završile na 6. i 7. mjestu.